Vtipy a vtípky


V lietadle cestujú 4 mníšky a lietadlo sa zrúti... po smrti stoja mníšky pred bránou do neba a Svätý Peter ich spovedá. Pýta sa 1. mníšky:"Už si sa niekedy dotkla pánskeho údu?" a mníška odpovedá: "Áno, ale iba prstom." Tak si musí namočiť prst do osvietenej vody. 2. mníška hovorí:"Áno, ale iba dlaňou." tak si namočí dlaň. a skôr než stihne niečo povedať 3.mníška, ozve sa 4.: "Ak si myslíte, že si do tej vody namočim hubu po tom, čo si tam tá 3. strčí riť, tak ste na veľkom omyle!"

Vrazí chlap do vesnický hospody: máte tu někdo černýho psa s bílym obojkem? Hm, tak to jsem asi přejel faráře..

Přijde chlap k doktorovi: Pane doktore, mě je nějak špatně. Kouříte? Ne. Pijete? Deně asi deci vína. Kde žijete? Na vesnici, na zdravém vzduchu. A co ženský? No, tak dvakrát-třikrát do měsíce. A je to tady. Takový maldý chlap, vy to potřebujete častějc. Hm, Ale já si myslim, že na vesnickýho faráře to mam dost často.

Je misionář v africe, a náčelníkově ženě se narodí bílé děcko. Náčelník chce misionáře popravit, ale ten povidá: Jsem děti boží. tak třebas podivej se támhle na ty ovce, všechny bílé, ale jedna je černá. A An to řekne náčelník: Dobře, já ti odpustim to dítě, když nebudeš mluvit o tý ovci.

Jde misionář po poušti a najednou se před ním zjeví lev. Misionář se začne modlit: "Pane bože, dej tomu lvovi křesťanské city." A ten lev se postaví na zadní, sepne ruce a říká: "Děkuji ti Hospodine za jídlo, které teď přijmu."

Včera jsem se stal Svědkem Jehovovým. Ne kvůli té víře, ale aby mi přestali otravovat u dveří.

Víš, kde je největší sranda? Na hřbitově. Položej tam přes tebe dvoumetrákovej kámen, na kterým je nápis: "Budiž ti země lehká."

Černý humor
Kameňáky
Říkanky
Indexí
Rasistické
Kdo je autor