Vtipy a vtípky

Černý a sexuální humor:
Chlap znásilní v parku dívku. Když si zapíná poklopec, tak se pousměje a řekne:...až se to narodí tak tomu říkej třeba Pepa...!!!!!! A ona mu se stejným úsměvem odpoví: ...no a tobě až se to projeví, tak tomu říkej chřipka!!!

Leží spolu dva v posteli a kluk povídá holce: Ty si ji holíš? Holka: Ne, mě osm.

Maminko, tady šuká pejsek. Tak si ho nevšímej holčičko. Ale mě to bolí..

Buzerant se sadistou hrajou karty, a že ten kdo vyhraje si muže s tím druhým dělat cokoliv. Vyhraje sadista, vezme buznu do dílny, upne mu ptáka do svěráku, vedle přichystá pilku.. buzerant povidá: ty mě ho chceš uříznout? Sadista zamkne svěrák a odchází: Ne, já jdu tuhle kůlnu zapálit, uřízneš si ho sám..

O svatební noci vleze tchýně do ložnice novomanželum. Ten jí zrovna bere ze zadu. Tchýně povídá, není ti to blbý ,v tak vzácný večer a ty ji bereš takhle prasácky.Ale jakýpak blbý,to nevíte ,že se tam takhle vleze o 3 cm dál. Jo!!!. Zavře dveře,vlítne do obýváku a profackuje starýho. Co se děje? To máš za ušetrený kilometry.

Leží chlap v nemocnici, a přijde za nim chlápek v bílém. Kolik měříte? 170cm. Dobrý, a kolik máte v pase? 100cm. A kdy už mě pustíte? Já nevim, já jsem jen truhlář.

Inzerát: Prodám 500m2 na Manhattanu. Značka chtěl jsem podnikat, ale něco mi do toho vlítlo.,br>
Jde chlap po poušti, absolutní sucho, a najednou vidí studnu. Blaženě zařve VODA. A ze studny se ozve druhý hlas: KDE?

Zpráva v rádiu: Povodňová vlna se přesnula do Německa. Soucitní češi posílají solidárně matrace, postele. A někteří i celé chatičky.

Přijde žena s nemocným dítětem k doktorovi. Doktor prohlídne fakana a povidá Svlíkněte se. Ale proč? mě nic neni? Dítěti se pomoct nedá, udělám vám jiný.

Přijde Usáma bin Ladin domu a ptá se: nehledal mě někdo?

Index
Kameňáky
Říkanky
Církevní
Rasistické
Kdo je autor